O mnie

O mnie

Mówią, że jestem marzycielem, mówią, że wytrwale dążę do celu, mówią, że jestem optymistą… Ludzie wiele rzeczy mówią…Jestem trenerem i sportowcem, dla niektórych autorytetem. Jestem posiadaczem brązowego pasa Brazylijskiego Jiu Jitsu, maratończykiem z rekordem na królewskim dystansie 3h13min, prowadzę wykłady/warsztaty z psychologii, szczególnie tej sportowej. Jestem twórcą grupy Street Workout Gniezno oraz autorem projektu Placu do Street Workoutu.

Kocham kawę i dobre jedzenie, lubię się otaczać pozytywnymi ludźmi. Cenię sobie dobrą książkę i czas dla siebie.

Ukończyłem studia na Politechnice Poznańskiej uzyskując tytuł magistra. Jestem również pisarzem, co może dziwić. Jednym słowem można powiedzieć, że jestem artystą, bo sztukę można wyrażać na wiele sposobów.

Podobno dobry ze mnie nauczyciel, podobno mam dobre podejście do przekazywania wiedzy, i sporo w tym racji, jednak do wszystkiego podchodzę z pokorą, bo wiem, że zawsze jest coś do poprawy. Fałszywej skromności nie będzie, jestem w tym co robię po prostu dobry.

Mam własne zdanie na dany temat i dużo spokoju oraz cierpliwości. Nie myśl, że jestem mistrzem, nie posiadam recepty na sukces, oraz nie dokonuję cudów. Ciągle młody, zawsze dziecko, radosny i pogodny, przepełniony pasją, ale też cyniczny i ironiczny. Introwertyk.

 

Masz pytania? Pisz: kontakt@justbreathe.pl