pióro, papier, umowa

Współpraca

Co możemy wspólnie zrobić? 

Jestem otwarty na różne formy współpracy, jednakże promuję tylko marki pasujące do podejmowanej przeze mnie tematyki. Doceniam zwłaszcza długofalową współpracę, w ramach której powstaje merytorycznie wartościowa treść.  Prowadzę warsztaty, szkolenia, indywidualne zajęcia oraz konsultacje.

Publikuję teksty mojego autorstwa, nie interesuje mnie współpraca barterowa i publikowanie tekstów sponsorowanych innych niż te, które sam napiszę. Każda treść jest tworzona przeze mnie i zawiera moje własne opinie. Każde działanie jest zawsze konsultowane i razem podejmowane są decyzje o końcowym rezultacie tak, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana efektami.

Wszystko jest rozpatrywane i wyceniane indywidualnie.

Na czym dokładnie polega moja praca?

Wbrew pozorom blog jest jednym z moich zajęć, jest częścią mojego projektu, przysłowiowym wierzchołkiem góry lodowej. Na co dzień moja praca polega na pomaganiu ludziom w zmianie ich stylu życia. Profesjonalnie przygotowuję ludzi w aspekcie fizycznym i mentalnym; zmieniam ich nawyki tak, by kształtowali swoje życie tak jak chcą, wszystko w kontekście sportowym. Zawodowo zajmuję przygotowaniem osób do zawodów sportowych w dyscyplinach, gdzie duże znaczenie odgrywa wytrzymałość. Celem moim jest, aby osoby wypracowały u siebie sportowy styl życia.

Jakie metody wykorzystuję w swojej pracy? 

Różne. Nie ma metody, która zapewnia w 100% skuteczność działania, ale jestem elastyczny i starannie dobieram swoje działanie tak, byś mógł w pełni osiągać to o czym marzysz, a nawet przekraczać swoje cele.

Myślisz, że możemy coś wspólnie zrobić? Masz dodatkowe pytania?

Pisz na adres: kontakt@justbreathe.pl